داوری فوتبال
نوشته شده توسط رضا عبدوس داور ملی فوتبال از سمنان
جمعه 12 فروردین‌ماه سال 1390 :: 10:28 ق.ظ ::  نویسنده : رضا

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم قنبری پس از پیروزی 3 بر 2 سپاهان مقابل پیکان در پاسخ به این سؤال که چرا امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از این دیدار حاضر نشد، گفت: همه ما یک تیم هستیم و به خاطر فشاری که روی قلعه‌نویی بود صلاح این بود تا من به جای سرمربی تیم پاسخگوی خبرنگاران باشم.


وی ادامه داد: خوشحالم که با غیرت بازیکنان و توانمندی آنان قدرتمان را به حریف دیکته کردیم. البته سپاهان این روزها مشکلی دارد و نقطه ضعفش این است که پس از به ثمر رساندن گل اول اشباع می‌شود. با این حال بازیکنان پس از اینکه 2 بر یک از حریف عقب افتادند حملات متعددی را روی دروازه پیکان ایجاد کردند و در نهایت 3 امتیاز حساس را بدست آوردیم.

قنبری تاکید کرد:‌ هواداران سپاهان در این پیروزی سهم ویژه‌ای داشتند و با تشویق‌های بی‌امان خود موجب فشار بر پیکان شده و به بازیکنان تیم روحیه دادند.

وی در مورد داوری نیز گفت: در مورد صحنه پنالتی باید بگویم که اگر داور این صحنه را پنالتی اعلام کرد چرا رحمتی اخراج نشد و این درحالی بود که این دروازه‌بان کارت زرد هم از رفیعی نگرفت و اگر این صحنه پنالتی نبود چرا با اعلام آن سپاهان را اذیت کردند. جالب اینکه بازیکن حریف هم از اعلام پنالتی به سود تیمش مات و مبهوت مانده بود.

مربی سپاهان یادآور شد: در هفته‌های انتهایی لیگ برتر تیم‌های قعر جدول به صورت انتحاری بازی می‌کنند و به همین دلیل هفته‌های حساسی پیش روی سپاهان قرار دارد اما امیدوارم همچنان با تداوم پیروزی‌ها صدر جدول را حفظ کنیم.

نویسندگان

رضا (719)
آمار وبلاگ

تعداد بازدیدکنندگان: 109215